شناسه : 783
دوشنبه 20 ژولیه 2020 ساعت 10:38 2020-7-20 10:38:15
اعضای هیئت داوران «مسابقه نامه و دلنوشته قهرمان من» مشخص شدند
اعضای هیئت داوران «مسابقه نامه و دلنوشته قهرمان من» مشخص شدند
اعضای هیئت داوران «مسابقه نامه و دلنوشته قهرمان من» مشخص شدند

به گزارش  خبرگزاری مهر ، گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، خبرگزاری تسنیم و خبرگزاری شبستان، به نقل از روابط عمومی انتشارات روایت فتح، اعضای هیئت داوران مسابقه نامه و دلنوشته قهرمان من، ویژه شهادت سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی را مشخص کرد.

در این مسابقه که به مناسبت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی و با شعارهای «قهرمان من»، «سردار دل‌ها»، «سرباز خمینی»، «زنده باد فرمانده» و «همه ما سلیمانی هستیم» برگزار شد، خانم‌ها راضیه تجار؛ استاد دانشگاه و دبیر انجمن قلم ایران، زینب پاشاپور؛ همسر شهید محمد پورهنگ، خواهر شهید اصغر پاشاپور، نویسنده و عضو هیئت تحریریه ماهنامه فکه، یاس حسینیه؛ محقق و پژوهشگر و آقایان مرتضی سرهنگی؛ مدیر دفتر ادبیات پایداری حوزه هنری، مهدی قزلی؛ مدیرعامل پیشین بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، یحیی نیازی؛ نویسنده و محقق جنگ، مدیر نشر مرز و بوم و مدیر مسئول نشریه نگین و مجید سانکهن؛ نویسنده و پژوهشگر جنگ به عنوان هیئت داوران مشخص شدند.

باید اشاره داشت این مسابقه پس از شهادت سردار سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی از سوی انتشارات روایت فتح تدوین و به‌صورت کشوری برگزار شد که به درخواست متقاضیان بارها تمدید گردید.

در این دوره از بیست و هشت استان کشور و هفتاد و هشت شهر و روستا، نامه و دلنوشته به دبیرخانه مسابقه ارسال شده است. تعداد متن‌های ارسالی در شمارش اولیه، حدود ۳۰۰۰ نامه است.

در این دوره ۱۱۰ جایزه دویست هزار تومانی به برگزیدگان اعطا خواهد شد. همچنین آثار برتر در قالب کتاب ازسوی انتشارات روایت فتح منتشر خواهد شد.

به‌زودی اخبار جدیدی در خصوص این مسابقه به سمع و نظر مخاطبان خواهد رسید.

آلبوم تصاویر

نظر شما چیست؟