نوبت چاپ:
9
سال چاپ:
1398
تعداد صفحات:
80
قطع:
وزن:
60گرم
شابک:
9786003303461
وضعیت:
انتشار یافته

اینک شوکران 2 (مصطفی طالبی به روایت همسر شهید)

10,000 تومان
%

اینک شوکران مجموعه ای از مجموعه های انتشارات روایت فتح است که زندگی شهدای جانباز را از زبان همسرانشان روایت می کند. «اینک شوکران» در پنج جلد، نوشته هایی است، درباره مردانی که در سال های جنگ، زخمی شدند. زخم ها اما آنها را نبرد، زخم ها ماند تا سال ها بعد از جنگ و محملی شد برای نماندنشان. اینک شوکران، برجسته است، پررنگ است، درست مثل همان کلمه هایی که وسط قهوه ای سوخته جلد، حک شده اند.
هر قصه «آن»ی دارد؛ عشق، نفرت، سرسختی، تسلیم. آنِ این قصه هم تنهایی است. روایت آدم هایی که سهم بیشتری از رنج را برمی دارند و کسی را شریک زخم هایشان و گریه هایشان نمی خواهند. «مصطفی طالبی به روایت همسر شهید» کتاب دوم مجموعه ی اینک شوکران است.
پشت جلد ؛
کنار مصطفی نشسته بودم. دراز کشیده بود روی برانکارد و چشم‌هایش را بسته بود، خواب نبود. از پنجره بیرون را نگاه می‌کردم. دیدنش دل آدم را ریش می‌کرد. گفت: «چه خبر؟» دلم می‌خواست حرف بزنم. دهنم را باز کردم که از مریضی میثم بگویم که هنوز ادامه داشت. از شهر خلوت، از شب‌های بمباران کنار میثم توی زیرزمین سرد. نگاهش کردم. صورتش هنو هم کبود بود. گفتم: «هیچ، امن و امان. خبر خیر، تو چه خبر؟» نگاهم کرد: «سلامتی!»

نظر شما چیست؟