نوبت چاپ:
15
سال چاپ:
1398
تعداد صفحات:
72
قطع:
وزن:
70گرم
شابک:
9786003303393
وضعیت:
انتشار یافته

آسمان 1 (شهید بابایی به روایت همسر شهید)

10,000 تومان
%
نویسنده:
فروست:
دسته بندی:
برچسب‌ها:

مجموعه کتاب های «آسمان» که بر اساس مصاحبه با همسران شهدای نیروی هوایی نوشته شده و شامل خاطراتی زیبا از زندگی مشترک با شهدا است، مخاطبان را بیش از پیش با اخلاق و رفتار این الگوهای ماندگار آشنا می کند.
«بابایی به روایت همسر شهید» اولین اثر از این مجموعه است. در این کتاب از روزهای کودکی عباس بابایی تا تحصیل و انتخاب شغل خلبانی و اعزام به آمریکا برای تکمیل تحصیلات و آموزش، خاطراتی نقل شده است. همسر شهید، خاطرات زندگی مشترک شان تا شهادت ایشان در روز عید قربان در سال 1366 را روایت می کند.
گزیده ای از پشت جلد کتاب:
پایت را که از زمین برگیری، آسمان راه های بی کرانش را نشانت خواهد داد. تو را در بر خواهد گرفت و چونان امانتی لطیف بالا خواهد برد. آن وحشت گنگ و بدوی از ارتفاع، صفیر گلوله هایی که با خود طنین مرگ دارند دیگر نخواهدت ترساند. در نگاهت آسمان و زمین به هم می پیوندند تا افق شوند؛ جایی برای در آمدن و لاجرم غروب کردن و اگر غروب این گونه خونین نباشد ، چگونه آفتاب هر صبح طلوعی تازه خواهد داشت؟
عباس بابایی، آخرین پروازش را عید قربان انجام داد. همسرش همان وقت در مکه منتظر آمدنش بود. فرصت کمی مانده بود و مرد، که از چند شب پیش تقریباً نخوابیده بود، کارهای زیادی داشت که باید انجام می‌داد.

نظر شما چیست؟