شناسه : 775
شنبه 14 تير 1399 ساعت 13:05 2020-7-4 13:05:26
مسابقه راوی روایت فتح به ایستگاه پایانی خود رسید
برگزیدگان مسابقه #راوی_روایت_فتح مشخص شدند

روز اعلام نتایج فرارسید

مسابقه راوی روایت فتح به ایستگاه پایانی خود رسید
مسابقه راوی روایت فتح به ایستگاه پایانی خود رسید

مسابقه راوی راویت فتح در حالی به ایستگاه پایانی خود رسید که طی دو ماه، مسابقه ای نفسگیر میان شرکت کنندگان در دو بخش عکس و فیلم بهمراه متن دلنوشته با معرفی کتاب برگزار شد.

از میان انبوه آثار ارسالی، تعداد 500 اثر به مرحله امتیاز دهی راه پیدا کردند. از این میان تعداد 19 عکس و 15 فیلم به مرحله بعد راه یافتند و در نهایت 3 فیلم و 9 عکس شایسته تقدیر شناسایی شدند.

در همین راستا، انتشارات روایت فتح ضمن اعلام نتایج، بیانیة اختتامیه مسابقه #راوی_روایت_فتح را نیز رسما منتشر کرد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه انتشارات روایت فتح درخصوص مسابقه #راوی_روایت_فتح

سلام به اعضای خانواده بزرگ روایت فتح.
خانواده ای که در کنار هم، راوی فتوحات انقلاب اسلامی بودن را با صدای سید شهیدان اهل قلم؛ سید مرتضی آوینی شنیدیم و با #مجموعه_آسمان در کنار بابائی، یاسینی، ستاری، دوران، سهیلیان و فکوری به آسمان رفتیم و با #ازچشمها با چمران، همت، زین الدین، باکری و صیاد از مرگ گریختیم و زیر سایه چادر مادر شهدا با #مجموعه_مادران دلتنگی های مادرانه را اشک ریختیم و با #یادگاران شهدا را از زبان دیگری شنیدیم و با #روایت_نزدیک، ذره ذره بزرگ شدیم و با #مجموعه_مدافعین_حرم با #قصه_دلبری عاشقی کردیم، با #مصطفی_صدرزاده بی قرار و با #روحالله_قربانی دلتنگ شدیم و #حلوای_عروسی را که به خوردمان دادند، با #تیمسار_میرمحمدی به اسارت رفتیم اما تمام نشدیم و مجروح و جانباز، با #آمبولانس_پنج_ضلعی به خانه بازگشتیم و با #ناگرا خاطرات مان، #اینک_شوکران را ضبط کردیم و دست آخر، چون #بادیگارد به سوریه رفتیم و در کنار #حمیدرضا_اسداللهی روی زمین افتادیم اما شاهرگ مان را به پای حریم گذاشتیم و با #عبدالله_اسکندری، سِّر سَر دادن را تجربه کردیم و جاودانه شدیم.
و حالا به بهانه مسابقه، غرق در شور و تلاش و شعف شدیم. حالا که صدای نقاره خانه می آید و ناقوس، به احترام هشتمین خورشید، هشت بار می نوازد، انتشارات روایت فتح مفتخر است برندگان مسابقه #راوی_روایت_فتح را اعلام کند. هرچند می دانیم مسابقه، صرفا بهانه ای است تا زیست شهدا را بخوانیم و چون آنان زندگی کنیم که نور چشم همه ما، #سردار_دلها، حاج قاسم عزیز فرمود: "خواهران من! برادران من! عزیزان مشتاق!
تا کسی شهید نبود، شهید نمی شود. شرط شهید شدن، شهید بودن است." و این محقق نمی شود مگر با تلاش بسیار و خسته نشدن و از پای ننشستن.
#راوی_روایت_فتح هرچند در این دوره، نفر اول ندارد اما این به معنی سست شدن و دست کشیدن نیست و انگیزه ای است برای تلاش بیشتر و کار حرفه ای انجام دادن.
کافی است سر بچرخانیم و کارهای انجام شده برای #راه_غیرحق را که به حرفه ای ترین شکل از لحاظ فرم و محتوا در حال انجام است، ببینیم. آنوقت است که با انگیزه تر از هر وقت دست به کار خواهیم شد.
انتشارات روایت فتح تنها قطره ای از این دریای ایجاد انگیزه برای انجام کارهای دلی اما حرفه ای در میان خیل انبوه مخاطبان و اعضای محترم خانواده بزرگ روایت فتح در سراسر هستی است. از این رو با قدرت این مسیر و برگزاری مسابقات را جهت شناسائی و به کارگیری عزیزان، طی خواهد کرد. ان شاء الله
ارادتمند، انتشارات روایت فتح
۱۳ تیرماه ۱۳۹۹

برگزیدگان بخش عکس، فیلم و متن
1. نفر اول. از سوی داوران شناخته نشد.
2. نفر دوم one.day.i.will.fly.away@ هفتصد هزار تومان
3. نفر دوم p.setiya99@ مجموعه آثار سیصد هزار تومان
4. نفر سوم z.zibaii72@ مجموعه آثار سیصد هزار تومان
5. نفر چهارم f.kazemii313@ صد هزار تومان
6. نفر پنجم reyhanbanoo__im@ صد هزار تومان
7. نفر ششم ftm_y2020@ به مجموعه آثار صد هزار تومان
8. نفر هفتم rafighe_shahid@ صد هزار تومان
9. نفر هشتم f.malekis@ صد هزار تومان
10. نفر نهم zahra_etminan@ صد هزار تومان
11. نفر دهم mossayebi_f@ صد هزار تومان
12. نفر یازدهم noname_6515@ صد هزار تومان
13. نفر دوازدهم f.mah4486_@ صد هزار تومان

آلبوم تصاویر

نظر شما چیست؟