شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت انتشارات روایت فتح

کاربر گرامی
با تشکر از حسن انتخاب شما برای بازدید و خرید از سایت انتشارات روایت فتح، احتراما به اطلاع شما میرساند به منظور استفاده بهینه از خدمات سایت خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید. ثبت نام در سایت انتشارات و استفاده از خدمات آن بدین معناست که شرایط و قوانین ذیل را مطالعه فرموده و مورد موافقت قرار داده‌اید. لازم به یادآوری است هر گونه شرایط و قوانین جدید در این سطور از طریق همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

قوانین عمومی 
تمامی اصول، روش‌های جاری و فرآیندهای سایت انتشارات روایت فتح مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن هستند. روایت فتح، روش‌های جاری، فرآیندهای خدمت‌رسانی و فروش محصولات و تغییرات احتمالی آن را مستمراً به اطلاع کاربران خود می‌رساند. لذا خواهشمند است کاربران با مطالعه این صفحه از تغییرات حاصله مطلع شوند. 
 

توصیف مشتری یا کاربر 
در تعریف عمومی به شخصی گفته می‌شود که با گذراندن مراحل ثبت‌نام و تایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا برای خرید نهایی محصولات در سایت بهره می‌گیرد. 

ارتباطات 
هنگام ثبت نام کاربر جدید در سایت انتشارات روایت فتح، کاربران برای ثبت نام نهایی می‌بایست آدرس، شماره تلفن و پست الکترونیکی خود را درسایت وارد کنند تا استفاده از خدمات سایت و برقراری ارتباط با ما امکان پذیر گردد.

رعایت حریم شخصی
سایت انتشارات روایت فتح اطلاعاتی را که کاربران در اختیارش قرار می‌دهند را به عنوان امانت، مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می‌کند. این سایت تضمین می‌کند در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های جدید جهت توسعه امنیت سایت، در راستای رضایتمندی کاربران کوشا باشد. 

چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا
امکان سفارش گذاری طی 24 ساعت شبانه روز و هر روز هفته در سایت انتشارات روایت فتح فراهم است. سایت روایت فتح کلیه سفارشات ثبت شده را طبق جدول زیر ارسال می‌کند.

 

زمان ثبت ثبت سفارش

زمان ارسال کالا

شنبه تا پنجشنبه بین ساعت‌های 9 صبح الی 12 ظهر

بین ساعت‌های 1 بعد از ظهر الی 4 بعد از ظهر همان روز

شنبه تا پنجشنبه بین ساعت‌های 12 ظهر الی 4 بعد از ظهر

بین ساعت‌های 4 بعد از ظهر الی 7 بعد از ظهر همان روز

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 4 بعد از ظهر تا ساعت 9 صبح روز بعد

بین ساعت‌های 9 صبح الی 12 ظهر روز بعد

جمعه ها و روزهای تعطیل

اولین روز کاری بعدی بین ساعت‌های 1 بعد از ظهر الی 4 بعد از ظهر


بدیهی است مسئولیت عدم ارسال کالا برای کاربرانی که آدرس خود را به صورت ناقص و یا غلط وارد کرده اند بر عهده سایت انتشارات نیست. سایت انتشارات می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام کند. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید. سایت انتشارات می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف کند.

استرداد کالا 
سایت انتشارات همواره تلاش می‌کند تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد.

سیاست قیمت گذاری 
سیاست قیمت گذاری بر طبق قیمت مصرف‌کننده مندرج بر روی کالا و مبتنی بر احترام به حقوق مصرف‌کنندگان است و سایت انتشارات به صورت مستمر نسبت به بروز‌رسانی قیمت ها اقدام می‌کند.

 

نمایندگی 
سایت انتشارات روایت فتح هیچگونه نمایندگی خدمات سفارش الکترونیکی غیر از آدرس http://RevayatFath.ir ندارد.

حوادث غیر مترقبه 
سایت انتشارات مسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و.... به عهده ندارد. 
تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه سایت انتشارات مسئولیتی نخواهد داشت.